Tapety - TR komplex

Tapetování

Tapetování

Pracuji se všemi druhy tapet, ať už se jedná o vliesové, vinylové, papírové a fototapety. Tapetu umím nalepit na většinu typů povrchů do všech místností vašeho interiéru. Tapetu můžete dodat vlastní nebo si vybrat v jedné ze vzorkových prodejen.

Co jsem schopen pro vás udělat

Tapety dle umístění

Vlastnosti tapet

Výhody tapet

Velká šíře sortimentu vzorů, druhů (vinylové, papírové, vliesové i fototapety) a velikostí u mnoha výrobců. Některé tapety se navíc vyznačují vysokou propustností vzduchu a vodní páry. Dále např vliesové tapety jsou vhodné na přemostění drobnějších trhlin. Vhodně vybraná tapeta navozuje pocit útulnosti. Většina tapet je omyvatelná. U ostatních je možné omyvatelnosti docílit následnou povrchovou úpravou. Existuje velmi málo ploch, na kterých se tapety neuplatní. Tapety jsou barevně stálé i na plochách vystavených přímému slunčnímu záření. Aplikace tapet je poměrně rychlá. V případě nutnosti jsou tapety dobře odstranitelné.

Specifika tapet

Tapety je nutné aplikovat na velmi kvalitní rovný a hladký povrch.

Další možnosti

Tapetu je možné zakončit ozdobnou lištou nebo tvarovým 3D prvkem. Na tapetu lze navázat dekorativní stěrku anebo malbu ve stejném či naopak kontrastním efektu.

Ostatní nabízené služby

Společnost:

TR Komplex, s.r.o.
Holandská 496/20
101 00 Praha 10 - Vršovice
MS v Praze C.281952
IČO: 06458912
DIČ: CZ06458912

Kontakt:

Tomáš Říha
+420 602 322 532
riha@trkomplex.cz

Po-Pá 9:00 - 17:00