Malby - TR komplex

TRMalování

Malování interiérů

Malování patří k nejběžnějším povrchovým úpravám stěn. Při výběru barvy téměř nejste omezeni v barevném odstínu. Běžně výrobci nabízejí až 4500 možných odstínů. Běžnou součástí této služby je ochrana proti znečištění malovaných prostor. V případě nevhodného podkladu zajistíme jeho přípravu.

Vlastnosti barev

Možnosti aplikace:

Barvu je možné nanést téměř na všechny druhy povrchů stěn, včetně některých druhů tapet. U reliéfních tapet tím dochází ke zvláštnímu druhu efektu. Malbou opatřený povrch může být v provedení otěruvzdorný, částečně i úplně omyvatelný, v povrchové úpravě mat nebo saténový mat.

Výhody:

Malbou opatřený povrch je velmi snadno obměnitelný a opravitelný. Moderní barvy jsou bezzápachové a nevytvářejí stopy po aplikaci (tzv "kocoury"). Předností v současnosti používaných barev je možnost vícenásobného vrstvení bez nutnosti odstraňovat předchozí nátěry. Tyto malby není nutné ze stěn škrábat.

Specifika:

Výsledný dojem z povrchu opatřeného malbou závisí na kvalitně přípraveném podkladu, kvalitě samotné barvy a zkušenostech malíře. Kvalitně připraveným podkladem se rozumí rovná hladká stěna, opatřená penetrací.

Ostatní nabízené služby

Společnost:

TR Komplex, s.r.o.
Holandská 496/20
101 00 Praha 10 - Vršovice
MS v Praze C.281952
IČO: 06458912
DIČ: CZ06458912

Ceník

Realizace zakázek:

Praha a Středočeský kraj

Kontakt:

Tomáš Říha
+420 602 322 532
riha@trkomplex.cz

Po-Pá 9:00 - 17:00